Şirketimiz

Amacımız, uzmanlığımız ile tarım sektörünün gelişimine katkı sağlamak, üreticilerimize etik değerler doğrultusunda ,ulusal ve uluslar arası alanlarda yeni kapılar açabilecek seçenekler sunmaktır. Tarımın farklı kollarından edindiğimiz deneyimlerimiz tarımsal belgelendirme konusunda da bizi lider konuma taşımaktadır.

Bünyemizdeki her çalışanımız işimizin gerektirdiği en üst düzey eğitim ve deneyim kalifikasyonuna ulaşana dek eğitilmiş ve sertifikasyon sektörüne kazandırılmıştır. ECAS SERTİFİKASYON olarak en büyük yatırımımız kalifiye edilmiş ve hakettiği standartlarda çalışan personelimizdir.

Türkiye‘de tarımsal sertifikasyonu tanıtmak, yaygınlaştırmak ve doğru şekilde uygulanmasını sağlamak adına durmaksızın çalışıyoruz. Bulunduğumuz noktayı hiçbir zaman hedef olarak görmeyiz ve daha üst hedefler koymaya devam ederiz.

En büyük hedefimiz ise her zaman müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Bunu gerçekleştirmek adına müşteri geri bildirimlerini öncelikli olarak ele alır ve geliştirici önlemler alırız. Müşterilerimizle birebir ve yüz yüze görüşmenin önemine ve gücüne inanır, bunun için ekstra gayret eder ve eylem planları yaparız.